Leonbergerite 2013 aasta näitusetulemused 

Narva rahvuslik koertenäitus 30.11.2013, kohtunik Lidia Repina, Russia 

Isased juunioriklass
Faithful Amigo Remy Martin - SP/1; SK; TPJ; PI2 

Isased avaklass
Lionstar's Power Of Diamond - SP/1; SK; PI1; SERT; TP

II rühma näitus 16.11.2013, kohtunik Soren Wesseltoft, Taani

Emased kutsikaklass 
Cardamine's Miss Daisi - 1

Isased juunioriklass
Cardamine's Caribba - VH
Easy Rider Psia Psiota - VH
Jellonaaman Neljä Suurta Tassua - H 

Isased avaklass
Zir Ozzy's Coffee Kopi Luwak - SP/1; SK; PI1; VSP 

Emased juunioriklass
Cardamine's Cava Faustino - SP/1; SK; JSERT; TPJ; PE1; TP
Faithful Amigo Chabasse - VH 

Emased avaklass
Lemerhan's Mccaprice – SP 

Rakvere rahvuslik näitus, 20.10.2013, kohtunik Anca Giura, Rumeenia

Isased juunioriklass
Faithful Amigo Remy Martin - SP/1; SK; JSERT; TPJ; PI2 

Isased tšempioniklass

Golden Charmer Baywatch Mitch - SP/1; SK; PI1; TP; RÜP-4


Rakvere rahvuslik näitus 19.10.2013, kohtunik Jo Schepers, Holland 

Isased juunioriklass
Faithful Amigo Remy Martin - SP/1; SK; JSERT; TPJ; PI3

Isased avaklass

Zir Ozzy's Coffee Kopi Luwak - SP/1; SK; PI2; SERT 

Isased tšempioniklass
Golden Charmer Baywatch Mitch - SP/1; SK; PI1; TP 

Emased veteraniklass
Aldercy Vom Dreiburgenland - SP/1; SK; VET SERT; TP VET; PE1; VSP; VET BIS-4 


II ja IX rühma näitus 08.09.2013, kohtunik Marja Talvitie, Soome

Isased juunioriklass 
Faithful Amigo Remy Martin – puudus 

Emased juunioriklass
Faithful Amigo Chabasse – H 

Emased avaklass
Angelically Lucky – SP/1; SK; PE1; TP
Lemerhan’s Mccaprice – SP/2 

Tallinna rahvuslik näitus 07.09.2013, kohtunik Regina Vaitkunskiene, Leedu

Isased juunioriklass
Faithful Amigo Remy Martin - SP/1; SK; JSERT; TPJ; PI1; TP
Golden Charmer Calix Spiderman – puudus

Emased juunioriklass
Faithful Amigo Chabasse – VH

Emased avaklass
Angelically Lucky – SP/1; SK; PE1; SERT; VSP
Lemerhan’s Mccaprice – VH 



                     TP Faithful Amigo Remy Martin & VSP Angelically Lucky 

Tallinna rahvusvaheline näitus 18.08.2013, kohtunik Antonio Rojo Fajardo, Hispaania

Isased juunioriklass
Baris Beach Larsan V.D. Bohevu - SP/3; SK
Cardamine's Captain Morgan - SP/1; SK; JSERT; TPJ
Cardamine's Caribba - SP/2; SK
Faithful Amigo Larsen - puudus
Faithful Amigo Remy Martin - SP/4
Golden Charmer Calix Spiderman - puudus 

Isased noorteklass
Lazylion's XLNT Eros - SP/2; SK; SERT
Skjaergaardens Profumo Di Abruzzo -SP/1; SK; PI4 

Isased avaklass
Khaimas' Special Sensation - SP/1; SK; PI3 

Isased tšempioniklass
Bonnien Xmas Troll - 0
Golden Charmer Baywatch Mitch - SP/2; SK; PI2; res-CACIB
Irtokarvan Prince Osama - SP/3; SK
Rua Soleil Gordon Guinness - SP1; SK; PI1; CACIB; TP 

Emased juunioriklass
Cardamine's C'est La Vie - VH
Faithful Amigo Chabasse - SP/1
Golden Charmer Calix Marvel Girl - SP/2 

Emased noorteklass
Bonnien My True Love - puudus
Skjaergaardens Profumo Di Molise - SP/1; SK; PE2; SERT; res-CACIB 

Emased avaklass
Cardamine's Bollinger Rosé - VH 

Emased tšempioniklass
Leo's Sabbath Berenika Barcelona Brevis - SP/4
Lima Zola Vom Löwengarten - SP/2; SK; PE3
Skjaergaardens Halloween Hocus Pocus - SP/3
Skjaergaardens Halloween Memory - SP/1; SK; PE1; CACIB; VSP 

Kasvatajaklass
Cardamine's - puudus
Golden Charmer - puudus
Skjaergaardens - SP/1; EAH 

Järglasteklass
Aldercy Vom Dreiburgenland - puudus

Tallinna rahvusvaheline näitus 17.08.2013, kohtunik Sinead Taggart, Iirimaa 

Isased juunioriklass
Baris Beach Larsan V.D. Bohevu - VH
Cardamine's Captain Morgan - SP/1; SK; JSERT; TPJ; PI3
Cardamine's Caribba - SP/2; SK; PI4
Faithful Amigo Remy Martin - VH
Golden Charmer Calix Spiderman -VH 

Isased noorteklass
Lazylion's XLNT Eros - VH 

Isased tšempioniklass
Bonnien Xmas Troll -SP/4
Golden Charmer Baywatch Mitch -SP/1; SK; PI1; CACIB; TP; RÜP-1
Irtokarvan Prince Osama - SP/3
Rua Soleil Gordon Guinness -SP/2; SK; PI2; SERT; res-CACIB 

Emased juunioriklass
Cardamine's C'est La Vie - SP/1; SK; JSERT; VSPJ
Faithful Amigo Chabasse - SP/2
Golden Charmer Calix Marvel Girl - SP/3 

Emased noorteklass
Bonnien My True Love - puudus
Skjaergaardens Profumo Di Molise - SP/1; SK; PE2; res-CACIB 

Emased avaklass
Cardamine's Bollinger Rosé - VH
Leo's Sabbath Berenika Barcelona Brevis -VH 

Emased tšempioniklass
Lima Zola Vom Löwengarten - SP/3; SK; PE4
Skjaergaardens Halloween Hocus Pocus -SP/1; SK; PE1; SERT; CACIB; VSP
Skjaergaardens Halloween Memory - SP/2; SK; PE3 

Kasvatajaklass
Cardamine's - puudus
Golden Charmer - puudus
Skjaergaardens - SP/1; EAH 

Järglasteklass
Aldercy Vom Dreiburgenland - puudus 

Leonbergerite erinäitus 16.08.2013, kohtunik Torbjörn Skaar, Rootsi
 
Emased beebiklass
Cardamine's Miss Daisi - EAH/1; TPB 

Isased kutsikaklass
Jellonaaman Neljä Suurta Tassua - EAH/1; TPK
 
Isased juunioriklass
Atoss Caroleone - VH
Baris Beach Larsan V.D. Bohevu - H
Cardamine's Captain Morgan - SP/1; SK; JSERT; VSPJ; BIS-4
Cardamine's Caribba - SP/2; SK
Cleon Myzelli Malachite - SP/3
Golden Charmer Calix Daredevil - puudus
Golden Charmer Calix Iceman - VH
Golden Charmer Calix Spiderman - VH
Golden Charmer Calix Thor - puudus
La Dolce Luna's Dream Prince For Me - puudus 

Isased noorteklass
Aldibara's Enjoying Heineken Beer - SP/2; SK
Lazylion's XLNT Eros - H
Lionstar's Power Of Diamond - puudus
Skjaergaardens Profumo Di Abruzzo -SP/1; SK
Zir Ozzy's Coffee Kopi Luwak - SP/3 

Isased avaklass
Khaimas' Special Sensation - SP/1; SK; PI4 

Isased tšempioniklass
Bonnien Xmas Troll - SP
Caruso Z Kazimierskiej Krainy - SP/3; SK; PI3; Eriauhind "PARIM KARV"
Golden Charmer Andal La Costa - SP/2; SK; PI2
Golden Charmer Baywatch Arjen - SP/1; SK; PI1; VSP; BIS-2; Eriauhind "PARIM PEA"
Golden Charmer Baywatch Baldor - SP
Golden Charmer Baywatch Mitch - SP/4; SK
Irtokarvan Prince Osama - SP
Kipazin Kiss Of Flames - VH
LeoMaa'EST Big Bentley - VH
Rua Soleil Gordon Guinness - VH 

Isased veteraniklass
Pyrymetsän Cardamine - SP/1 

Emased juunioriklass
Bonnien My True Love - puudus
Boyzone's Taste Of Honey - SP/1; SK; JSERT; TPJ; PE4; BIS-3
Cardamine's C'est La Vie - SP/2
Golden Charmer Calix Marvel Girl - SP/3 

Emased noorteklass
Skjaergaardens Profumo Di Molise - SP/1; SK
Spaddalens Chivas Regal - SP/2; SK 

Emased avaklass
Angelically Lucky - SP/2
Broland Esme - puudus
Cardamine's Bollinger Rosé - SP/4
Quissanga Vom Löwengarten - SP/3
Rekileijonan Ranta-Hiekka - SP/1; SK 

Emased tšempioniklass
Aldercy Vom Dreiburgenland - SP/2; SK; PE2
Angelically Gissy-Glera - SP/4; SK
Golden Charmer Armelle - SP/3; SK; PE3
Golden Charmer Baywatch Beyla - VH
Leon's Sabbath Berenika Barcelona Brevis - VH
Lima Zola Vom Löwengarten – SP; SK
Skjaergaardens Halloween Hocus Pocus – SP; SK
Skjaergaardens Halloween Memory - SP/1; SK; PE1; SERT; TP; BIS-1; Eriauhind "PARIM LIIKUJA" 

Emased veteraniklass
Bukitbarisan Diva - puudus 

Kasvatajaklass
Cardamine's - 3
Golden Charmer - 1; EAH; TP KASV
Skjaergaardens - 2; EAH 

Järglasteklass
Aldercy Vom Dreiburgenland - 1; EAH; TP JÄRG 

Paaride võistlus
Cardamine's Captain Morgan & Cardamine's C'Est La Vie - puudus
Rekileijonan Ranta-Hiekka & Zir Ozzy's Coffee Kopi Luwak - 1; EAH; TP PAAR 

Laps ja koer
Laura Lühi - 1. koht
Mariete Tamm - puudus

Väimela rahvuslik näitus 11.08.2013, kohtunik Maija Mäkinen, Soome 

Isased juunioriklass
Cardamine's Caribba - H
La Dolce Luna's Dream Prince For Me - VH
Maxigor Moresco - SP/1; SK; JSERT; TPJ; PI1; TP 

Emased juunioriklass
Golden Charmer Calix Marvel Girl - 0

Väimela rahvuslik näitus 10.08.2013, kohtunik Astrid Lundava, Eesti 

Isased juunioriklass
Aramiss Caroleone - VH
Cardamine's Caribba - SP/1; SK; TPJ; PI1; TP
La Dolce Luna's Dream Prince For Me - SP/2; SK; JSERT; PI2 

Emased juunioriklass
Aquelina Caroleone - SP/1; SK; JSERT; VSPJ; PE1; VSP
Golden Charmer Calix Marvel Girl - SP/2 

Ülenurme rahvuslik näitus 21.07.2013, kohtunik Des Manton, Iirimaa

Isased juunioriklass
Cardamine's Caribba - SP/1; SK; TPJ; PI1; TP
Easy Rider Psia Psota - puudus
Faithful Amigo Remy Martin - SP/2
La Dolce Luna's Dream Prince For Me - SP/3 

Isased avaklass
Maxigor Master Ace - SP/1 

Emased juunioriklass
Cardamine's Cava Faustino - puudus
Faithful Amigo Chabasse - SP/2
Golden Charmer Calix Marvel Girl - SP/1; SK; JSERT; VSPJ; PE1; VSP 

Paaride võistlus
Easy Rider Psia Psota & Cardamine's Cava Faustino - puudus


Valga rahvuslik näitus 20.07.2013, kohtunik Panos Demetriou, Küpros 

Isased juunioriklass
Cardamine's Caribba - SP/1; SK; TPJ; PI2
Faithful Amigo Remy Martin - SP/3
La Dolce Luna's Dream Prince For Me - SP/2 

Isased noorteklass
Aldibara's Enjoying Heineken Beer - SP/1; SK; PI1; SERT; TP 

Emased juunioriklass
Faithful Amigo Chabasse - SP/2
Golden Charmer Calix Marvel Girl - SP/1; SK; JSERT; VSPJ; PE2 

Emased noorteklass
Spaddalens Chivas Regal - SP/1; SK; PE1; SERT; VSP

Viimsi rahvuslik näitus 14.07.2013, kohtunik Gabriela Ridarcikova, Slovakia 

Isased juunioriklass
Cardamine's Caribba – SP/1; SK; JSERT; TPJ; PI1; TP 

Emased juunioriklass
Faithful Amigo Alize – 0

Viimsi rahvuslik näitus 13.07.2013, kohtunik Livija Zizevske, Leedu 

Isased juunioriklass
Cardamine's Caribba – SP/1; SK; JSERT; TPJ; PI2
Golden Charmer Calix Spiderman – SP/2; SK; PI3 

Isased tšempioniklass
Golden Charmer Baywatch Mitch – SP/1; SK; PI1; TP 

Emased juunioriklass
Boyzone's Taste Of Honey - SP/1; SK; JSERT; VSPJ; PE1; VSP
Faithful Amigo Alize - SP/2 

Rahvusvaheline näitus "Pärnu Võitja" 07.07.2013, kohtunik Erwin Deutscher, Austria

Isased juunioriklass
Aldibara's Enjoying Heineken Beer - SP/1; SK; TPJ
Cardamine's Caribba – SP/2
Cleon Myzelli Malachite – SP/3
Golden Charmer Calix Spiderman – SP/4

Isased noorteklass
Skjaergaardens Profumo Di Abruzzo -SP/1; SK

Isased avaklass
Khaimas' Special Sensation - SP/2; SK
Napoleon Corse Iz Galkina Gnezda – SP/1; SK; PI2

Isased tšempioniklass
Bonnien Xmas Song - SP/2; SK; PI3; SERT
Caruso Z Kazimierskiej Krainy – SP/3; SK; PI4
Golden Charmer Baywatch Mitch – SP/1; SK; PI1; CACIB; TP; RÜP-1

Emased juunioriklass
Faithful Amigo Alize - SP/1; SK; J SERT; VSPJ; PE2

Emased tšempioniklass
Angel Kingdom Surprise Queen of Hearts - SP/1; SK; PE1; CACIB; VSP


Rahvusvaheline näitus "Pärnu Suvekarikas" 06.07.2013, kohtunik Ekaterina Bauzhes, Venemaa

Isased juunioriklass
Cardamine's Caribba – SP/3; SK
Cleon Myzelli Malachite – SP/1; SK; J SERT; TPJ; PI4
Golden Charmer Calix Spiderman – SP/2; SK

Isased avaklass
Napoleon Corse Iz Galkina Gnezda – SP/1; SK; PI3; SERT

Isased tšempioniklass
Caruso Z Kazimierskiej Krainy – SP/2; SK; PI2; res-CACIB
Golden Charmer Baywatch Arjen – SP/3; SK
Golden Charmer Baywatch Mitch – SP/1; SK; PI1; CACIB; VSP

Emased juunioriklass
Faithful Amigo Alize - VH

Emased tšempioniklass
Angel Kingdom Surprise Queen of Hearts - SP/1; SK; PE1; SERT; CACIB; TP


Luige rahvuslik näitus 30.06.2013, kohtunik Adolfo Martinez, Hispaania

Isased juunioriklass
Cardamine's Caribba - SP/2; SK; J SERT; PI3
Skjaergaardens Profumo Di Abruzzo - SP/1; SK; TPJ; PI1; TP

Isased avaklass
Khaimas' Special Sensation - SP/1; SK; PI2

Isased veteraniklass
LeoMAA'EST Aaron - puudus

Emased avaklass
Lemerhan's McCaprice -puudus
Rekileijonan Ranta-Hiekka - SP/1; SK; PE1; VSP
Sumori Fleur Delis Carme - H
Sumori Fleur Delis Starlet - SP/2

Haapsalu rahvuslik näitus 29.06.2013, kohtunik Peter van Montfoort, Holland

Isased juunioriklass
Cardamine's Caribba - SP/2; SK; PI3
La Dolce Luna's Dream Prince For Me - SP/1; SK; J SERT; TPJ; PI2

Isased noorteklass
Zir Ozzy's Coffee Kopi Luwak - SP/1; SK; PI1; VSP

Emased avaklass
Lemerhan's McCaprice - puudus
Rekileijonan Ranta-Hiekka - SP/1; SK; PE1; SERT; TP


Rahvusvaheline näitus " Eesti Võitja 2013" 01.06.2013 - 02.06.2013, kohtunik Malgorzata Supronowicz, Poola

Isased kutsikaklass 
Faithful Amigo Larsen – 2
Faithful Amigo Maxime Trijol – EAH/1; VSPK 

Emased kutsikaklass
Faithful Amigo Alize – EAH/1; TPK
Faithful Amigo Chabasse – EAH/2 

Isased juunioriklass
Cardamine's Caribba – SP/4; SK
Cleon Myzelli Malachite – VH
Easy Rider Psia Psota – SP
Golden Charmer Calix Spiderman – SP/2; SK; J SERT
Happy Gold Leon For Honey Bears – SP
La Dolce Luna's Dream Prince For Me – SP/3; SK
Leodania's Fernando – SP
Skjaergaardens Profumo Di Abruzzo – SP/1; SK; PI2; TPJ; “EESTI JUUNIORVÕITJA 2013” 

Isased avaklass
Khaimas' Special Sensation – SP/1; SK; PI4 

Isased tšempioniklass
Cardamine's Alexander – SP/2; SK; PI3; RES-CACIB
Caruso Z Kazimierskiej Krainy – SP/4; SK
Golden Charmer Baywatch Baldor – puudus
Golden Charmer Baywatch Mitch – SP/1; SK; PI1; CACIB; TP; “EESTI VÕITJA 2013” 
Liongate's Asterix – SP/3; SK 

Emased juunioriklass
Cardamine's Cava Faustino – SP/2; SK; PE4
Golden Charmer Calix Marvel Girl – SP
Mustapippurin Mökkihöperö – SP/1; SK; PE3; J SERT; VSPJ; “EESTI JUUNIORVÕITJA 2013” 



     TPJ Skjaergaardens Profumo Di Abruzzo & VSPJ Mustapippurin Mökkihöperö

Emased avaklass
Angelically Lucky – SP/1; SK; PE2; RES-CACIB 

Emased tšempioniklass
Golden Charmer Baywatch Pearl – SP/1; SK; PE1; CACIB; VSP; “EESTI VÕITJA 2013” 



      TP Golden Charmer Baywatch Mitch & VSP Golden Charmer Baywatch Pearl 

Kasvatajaklass
Kennel Golden Charmer – SP/1; TP KASV 

Paaride võistlus
Easy Rider Psia Psota & Cardamine's Cava Faustino – SP/1; TP PAAR 


Rakvere rahvuslik näitus 21.04.2013, kohtunik Satu Ylä-Mononen, Soome

Isased kutsikaklass 

Cardamine's Caribba – EAH/1; VSPK
Faithful Amigo Larsen - EAH/3
Faithful Amigo Maxime Trijol - EAH/4
Golden Charmer Calix Spiderman - EAH/2
Golden Charmer Calix Thor - 

Emased kutsikaklass
Faithful Amigo Chabasse - EAH/1; TPK; KUTS BIS-2
Faithful Amigo Delamain - EAH/2
Golden Charmer Calix Marvel Girl – 3 



                     Faithful Amigo Chabasse KUTS BIS-2

Isased juunioriklass
La Dolce Luna's Dream Prince For Me - puudus
Leodania’s Fernando – puudus
Skjaergaardens Profumo Di Abruzzo - SP/1; SK; TPJ; PI2 

Isased avaklass
Khaimas' Special Sensation – VH/1 

Isased tšempioniklass
Golden Charmer Baywatch Mitch - SP/1; SK; PI1; TP; RÜP-1; BIS-2 

Emased juunioriklass
Laik Vizhe Trel Greis Gekata - puudus


Rakvere rahvuslik näitus 20.04.2013, kohtunik Igoris Zizevskis, Leedu

Isased kutsikaklass
Cardamine's Caribba – EAH/2
Faithful Amigo Larsen - 3
Golden Charmer Calix Spiderman - EAH/1; TPK
Golden Charmer Calix Thor – 4 

Emased kutsikaklass
Faithful Amigo Chabasse - 2
Golden Charmer Calix Marvel Girl - EAH/1; VSPK 

Isased juunioriklass
La Dolce Luna's Dream Prince For Me - puudus
Leodania’s Fernando – SP/2; SK; J SERT; PI4
Skjaergaardens Profumo Di Abruzzo - SP/1; SK; TPJ; PI3 

Isased avaklass
Khaimas' Special Sensation – SP/1; SK; PI2 

Isased tšempioniklass
Golden Charmer Baywatch Mitch - SP/1; SK; PI1; TP; RÜP-1 

Emased juunioriklass
Laik Vizhe Trel Greis Gekata - SP/1; SK; J SERT; VSPJ; PE2 

Emased avaklass
Sumori Fleur Delis Carme - SP/2; SK; PE3
Sumori Fleur Delis Starlet - SP/1; SK; PE1; SERT; VSP 



            TP Golden Charmer Baywatch Mitch &  VSP Sumori Fleur Delis Starlet 


Rahvusvaheline näitus "Tallinna Võitja 2013" 13.-14.04.2013, kohtunik Berri Beare, Iirimaa
 

Isased kutsikaklass

Cardamine's Caribba - 2
Faithful Amigo Remy Martin - EAH/1; VSPK
Golden Charmer Calix Spiderman - 3 

Emased kutsikaklass
Faithful Amigo Chabasse - EAH/1; TPK 

Isased juuniorklass
Cleon Myzelli Malachite - puudus
Happy Gold Leon For Honey Bears - VH
La Dolce Luna's Dream Prince For Me - H
Leodania's Fernando - SP/1; SK; J SERT; TPJ; PI3; "Tallinna Juunior Võitja 2013"
Skjaergaardens Profumo Di Abruzzo – VH 

Isased noorteklass
Zir Ozzy's Coffee Kopi Luwak - puudus 

Isased avaklass
Caruso Z Kazimierskiej Krainy - SP/2
Khaimas' Special Sensation - SP/1; SK; PI1; CACIB; TP; "Tallinna Võitja 2013" 

Isased tšempioniklass
Golden Charmer Baywatch Baldor - puudus
Golden Charmer Baywatch Mitch - SP/1; SK; PI2; RES-CACIB
Kipazin Kiss of Flames - SP/2
Liongate's Asterix - SP/3 

Emased tšempioniklass
Golden Charmer Baywatch Beyla - SP/1; SK; PE1; CACIB; VSP; "Tallinna Võitja 2013" 



          TP Khaimas' Special Sensation & VSP Golden Charmer Baywatch Beyla 


Narva rahvuslik näitus 23.03.2013, kohtunik Leif Leihmann Jorgensen, Taani 

Isased juunioriklass
La Dolce Luna's Dream Prince For Me - SP/2; SK; J SERT; PI3
Skjaergaardens Profumo Di Abruzzo - SP/1; SK; TPJ; PI2 

Isased avaklass
Khaimas' Special Sensation - SP/1; SK; PI1; TP 


Tallinna rahvuslik näitus 03.03.2013, kohtunik Miroslaw Redlicky, Poola

Emased beebiklass
Faithful Amigo Chabasse - EAH/1; TPB 

Isased kutsikaklass
Cardamine's Caribba – EAH/1; TPK 

Isased juunioriklass
Leodania’s Fernando – SP/1; SK; J SERT; TPJ; PI2 

Isased avaklass
Caruso Z Kazimierskiej Krainy – SP/1; SK; PI1; TP 

Emased avaklass
Angelically Lucky – SP/1; SK; PE1; VSP
Leodania’s Tulip Red Nova - puudus
Pyrymetsän Fiorituuri - puudus

Tallinna rahvuslik näitus 02.03.2013, kohtunik Kresten Scheel, Taani 

Isased kutsikaklass 
Cardamine's Caribba – EAH/1; TPK
 
Isased juunioriklass 
Leodania’s Fernando – VH 

Isased avaklass
Caruso Z Kazimierskiej Krainy – SP/1; SK; PI1; SERT; TP 

Emased avaklass
Angelically Lucky – SP/2; SK; PE2
Leodania’s Tulip Red Nova - VH
Pyrymetsän Fiorituuri - SP/1; SK; PE1; SERT; VSP 


Erinäituse videokokkuvõte.

Nagu te kõik kindlasti märkasite, käis erinäitusel ringi üks tore inimene, kes kõike toimuvat videokaameraga jäädvustas. Selle tegevuse tulemusena on tänaseks päevaks valminud väike videokokkuvõte meie selle aasta kõige olulisemast sündmusest.

Suured tänud veelkord kõigile osavõtjatele, kes selle päeva meeldejäävaks muutsid.

Samuti soovime tänada Aivar Sigurit, tänu kelle osavatele kätele see videokokkuvõte valmis ning meil on nüüd võimalik selle toreda päeva sündmusi meenutada ja uuesti läbi elada.


Head vaatamist:



Leonbergerite sertifikaadiõigusega erinäitus 10.02.2013, kohtunik Karl P.Reisinger, Austria

Isased beebiklass

Cardamine's Captain Morgan – VL/1; EAH; TPB
Cardamine's Caribba – VL/2; EAH
Faithful Amigo Martell - L
Faithful Amigo Maxime Trijol - L
Faithful Amigo Remy Martin - L
Golden Charmer Calix Spiderman – VL/3EAH
Golden Charmer Calix Thor – L/4

Emased beebiklass

Cardamine's Cava Faustino – VL/1; EAH; VSPB
Cardamine's Chill Out – L/4
Faithful Amigo Alize – VL/2; EAH
Faithful Amigo Chabasse - L
Faithful Amigo Delamain – L/3



       TPB Cardamine's Captain Morgan & VSPB Cardamine's Cava Faustino 


Isased kutsikaklass

La Dolce Luna’s Dream Prince For Me – L/2
Psia Psota Easy Rider – VL/1; EAH; TPK

Emased kutsikaklass

Lionstar's Royal Beauty – 2
Lionstar's You And Me Forever – L/1

Isased juunioriklass

Aldibara’s Enjoying Heineken Beer – SP/2; SK; J SERT
Leodania’s Fernando – SP/3
Lionstar's Power Of Diamond - H
Skjaergaardens Profumo Di Abruzzo – SP/1; SK; TPJ; PI1; TP; ERINÄITUSE PARIM EESTI ISANE KOER

Isased noorteklass

Khaimas´ Special Sensation - VH
Lionstar's Light Sky Sapphire -VH

Isased avaklass

Irtokarvan Prince Osama – SP/1; SK; PI4; SERT

Isased tšempioniklass

Cardamine’s Alexander – SP/1; SK; PI2
Cardamine's Arturo - puudus
Golden Charmer Baywatch Mitch – SP/2; SK; PI3

Emased juunioriklass

Lionstar's Diamond Angel - H
Mustapippurin Mansikkatyttö – SP/1; SK; J SERT, VSPJ
Spaddalens Chivas Regal - VH



TPJ Skjaergaardens Profumo Di Abruzzo & VSPJ Mustapippurin Mansikkatyttö


Emased noorteklass

Lionstar's Sapphire Fairytale - H
Shaula Alfa Leonis - VH

Emased avaklass

Angelically Lucky – SP/1; SK; PE2; ERINÄITUSE PARIM EESTI EMANE KOER
Broland Esme - puudus
Leodania’s Tulip Red Nova - VH
Lionstar's Smile Sweetly To You – SP/2; SK; PE3; SERT
Sumori Fleur Delis Carme - VH
Sumori Fleur Delis Starlet -VH

Emased tšempioniklass

Angelically Gissy-Glera – SP/1; SK; PE1; VSP
Angelically Jady - H
Golden Charmer Baywatch Beyla – SP/2; SK
Grimyface`S Cordial Pal – SP/4
Lionstar's Dream Of You And Me – SP/3

Emased veteraniklass

Bukitbarisan Diva - puudus
Nemesis V.Sissy-Haus – SP/1; VET SERT; TP VET; PE4



                               TP VET Nemesis V.Sissy-Haus



       TP Skjaergaardens Profumo Di Abruzzo & VSP Angelically Gissy-Glera


Kasvatajaklass

Kennel Lionstar`s – SP/1; TP KASV

Paaride võistlus

Lionstar's Light Sky Sapphire & Lionstar's Dream Of You And Me – SP/1; TP PAAR 

Tallinn Winter Cup 2013, 09.02.2013, kohtunik Carlos Fernandez-Renau Glez-Anleo, Hispaania

Emased kutsikaklass
Lionstar's Royal Beauty - 2
Lionstar's You and Me Forever - 1

Isased juuniorklass
Leodania's Fernando - VH
Lionstar's Power of Diamond - SP/2; SK; J SERT; PI3
Skjaergaardens Profumo Di Abruzzo - SP/1; SK; TPJ; PI1; TP; Tallinn Winter Cup JW'13; Tallinn Winter Cup W'13

Isased noorteklass
Lionstar's Light Sky Sapphire - VH
Khaimas' Special Sensation - SP/1

Isased avaklass
Irtokarvan Prince Osama - SP/1; SK; PI2; SERT; CACIB

Emased juuniorklass
Lionstar's Diamond Angel - VH

Emased avaklass
Angelically Lucky - SP/1; SK; PE2; RES-CACIB
Broland Esme - VH
Lionstar's Smile Sweetly To You - SP/2; SK; PE3

Emased tšempionklass
Golden Charmer Baywatch Beyla - SP/2; SK; PE4
Lejonvinden's Yummie Yam Yam - SP/1; SK; PE1; SERT; CACIB; VSP; Tallinn Winter Cup W'13
Lionstar's Dream of You and Me - SP/3; SK

Emased veteraniklass
Bukitbarisan Diva - SP/1; SK ;TP VET; Tallinn Winter Cup VW'13

Kasvatajaklass
Kennel Lionstar's - SP/1; TP; KASV BIS-4

Paaride võistlus
Lionstar's Light Sky Sapphire & Lionstar's Dream of You and Me - SP/1; TP PAAR 

Tartu rahvuslik näitus, 13.01.2013, kohtunik Benny Blid von Schedwin, Rootsi 

Isased kutsikaklass
La Dolce Luna's Dream Prince for Me - EAH/1; TPK 

Isased juuniorklass
Lionstars Power of Diamond - VH/2
Skjaergaardens Profumo Di Abruzzo - SP/1; J SERT; TPJ; PI1; TP; RÜP-2

Isased noorteklass
Khaimas' Special Sensation - SP/1; SK; PI3 

Isased tšempionklass
Golden Charmer Baywatch Baldor - SP/1; SK PI2


Tartu rahvuslik näitus 12.01.2013, kohtunik Ulf Brathen, Taani

Isased kutsikaklass
La Dolce Luna's Dream Prince for Me - EAH/1; TPK 

Isased juuniorklass
Skjaergaardens Profumo Di Abruzzo - SP/1; J SERT; TPJ; PI1; TP; RÜP-4; JUN BIS-4 

Isased noorteklass
Happy Mister Oz z Leonkovho Raja - H
Khaimas' Special Sensation - SP/1; SK ; PI2 

Isased tšempionklass
Golden Charmer Baywatch Baldor - puudus
Kipazin Kiss of Flames - puudus

Leonbergerite 2012 aasta näitusetulemused 

Rakvere rahvuslik näitus 21.10.2012, kohtunik Alexey Belkin, Venemaa


Isased beebiklass 
La Dolce Luna's Dream Prince For Me - EAH; TPB

Isased kutsikaklass
Skjaergaardens Profumo Di Abruzzo – EAH; TPK; KUTS BIS 4

Isased juunioriklass
Lionstar's Power Of Diamond - SP1; JSERT; TPJ;  PI 1; TP

Emased juunioriklass
Baron Castle Queen Of Saba - SP1; JSERT; VSPJ; PE 2

Emased avaklass
Lejonvinden's Znygga Zafir - SP1; PE 1; VSP
LeoMAA'EST Berthilde - SP 2; SERT; PE 3

 

Rakvere rahvuslik näitus 20.10.2012, kohtunik Beata Petkevica, Läti


Isased beebiklass
La Dolce Luna's Dream Prince For Me -  EAH; TPB

Isased kutsikaklass
Skjaergaardens Profumo Di Abruzzo – EAH; TPK

Isased juunioriklass
Lionstar's Power Of Diamond – VH/2
Zir Ozzy's Coffee Kopi Luwak – SP/1; JSERT; TPJ; PI/1; VSP

Emased juunioriklass
Baron Castle Queen Of Saba – SP/1; JSERT; VSPJ; PE/ 3

Emased avaklass
Lejonvinden's Znygga Zafir – SP/1; SERT; PE/1; TP
LeoMAA'EST Berthilde – SP/2; PE/2
Sumori Fleur Delis Carme – VH/4
Sumori Fleur Delis Starlet – VH/3


Luige rahvuslik näitus 08.07.2012, kohtunik Milivoje Urosevic, Serbia


Emased tšempioniklass
Golden Charmer Baywatch Beyla - SP/1; SERT;  PE1; TP


Luige rahvuslik näitus 07.07.2012, kohtunik Jari Laakso, Soome
 


Emased tšempioniklass

Golden Charmer Baywatch Beyla -  SP/1; SERT;  PE1; TP


Viimsi rahvuslik näitus 01.07.2012, kohtunik Oleg Yanchev, Venemaa

Emased juunioriklass
Angelically Lucky –SP/1; J SERT; TPJ; PE2

Emased avaklass
Golden Charmer Baywatch Pearl – SP/1; PE1; TP


Viimsi rahvuslik näitus 30.06.2012, kohtunik Sergey Vanzha, Venemaa

Emased juunioriklass
Angelically Lucky – SP/1; J SERT; TPJ; PE1; TP
Goldi Cavis Leonis – VH/2

Emased avaklass
Golden Charmer Baywatch Pearl – SP/1; PE2; SERT


Leonbergerite Eesti erinäitus 2012, 03.06.2012, kohtunik Yvonne Natterer, Saksamaa

Isased beebiklass
Skjaergaardens Profumo di Abruzzo – VL/1; EAH; TPB

Isased kutsikaklass
Lionstar`s Power of Diamond – VL/2; EAH
Zir Ozzy`s Coffee Kopi Luwak – VL/1, EAH; VSPK

Emased kutsikaklass
Spaddalens Chivas Reggal – VL/1; EAH; TPK, BIS-3

Isased juunioriklass
Boyzone`s Flight of Icarus – VH
Caruso Z Kazimierskiej Krainy – SP/2
Khaimas Special Sensation – SP/1; TPJ; PI4; BIS-4
Maxigor Master Ace – puudus

Emased juunioriklass
Angelically Lucky – SP/1; J SERT; VSPJ
Baron Castle Queen of Saba –SP/2
Leodanias Tulip Red Nova - puudus
Shaula Alfa Leonis – puudus

Isased noorteklass
Cleon Costi Memento av Ruben – DISQ

Isased avaklass
Broland Elliot - H
Cardamine's Alexander - SP/2
Earl Dario Jr.vom Dreiburgenland – SP/4
Golden Charmer Baywatch Arjen – SP/1; SER/1; PI1; TP; BIS-1
Irtokarvan Prince Osama – VH
Lilla Äventyrets Deimos – SP/3; SERT
Liongate`s Ferrero – VH

Isased tšempioniklass
Golden Charmer Andal La Costa – SP/1; SER/2, PI2
Golden Charmer Baywatch Baldor – SP/3; SER/4
Golden Charmer Baywatch Mitch – SP/2; SER/3; PI3
Kipazin Kiss of Flames – SP
Leijonklippans Xlnt Xenix – SP
Leomaa`EST Baron – SP
Leomaa`EST Big Bentley – SP/4
Liongate`s Asterix - SP

Emased noorteklass
Lejonvinden`s Znygga Zafir – SP/1; SER/3, PE3
Rekileijonan Ranta-Hiekka – SP/2

Emased avaklass
Angelically Jady – SP/2
Broland Esme – SP/3; SERT
Namupalan Christmas Eve – SP/1

Emased tšempioniklass
Aldercy vom Dreiburgenland – SP/2; SER/2; PE2
Angelically Gissy-Glera – SP/3; SER/4; PE4
Golden Charmer Armelle – SP/4
Golden Charmer Baywatch Beyla – SP/1; SER/1; PE1; VSP; BIS-2
Helena vom Löwengarten - puudus

Kasvatajaklass
Golden Charmer – SP/1; TP

Järglasteklass
Aldercy vom Dreiburgenland – SP/1; TP


Rahvusvaheline näitus „Võitja 2012“ 02.-03.06.2012, kohtunik Andraš Polgar, Tšehhi

Emased kutsikaklass

Angelically Lucky – VL/1; EAH; TPK

Isased juunioriklass
Boyzone`s Flight of Icarus – SP/2
Khaimas Special Sensation – SP/1; J SERT; TPJ; EST JW-2012
Maxigor Master Ace – VH/3

Emased juunioriklass
Baron Castle Queen of Saba –VH
Coldi Cavis Leonis – puudus

Isased noorteklass
Caruso Z Kazimierskiej Krainy – SP/2
Cleon Costi Memento Av Ruben – SP/1

Isased avaklass
Cardamine's Alexander - SP/2; SER/4, SERT, PI4
Golden Charmer Baywatch Arjen – SP/1; SER/3, PI3
Golden Charmer Baywatch Baldor – SP/3
Irtokarvan Prince Osama – SP
Lilla Äventyrets Deimos – SP/4
Liongate`s Ferrero – VH
Maxigor Moccacappuccino - SP

Isased tšempioniklass
Golden Charmer Andal La Costa – SP/1; SER/1, PI1; CACIB, EST W-2012
Golden Charmer Baywatch Mitch – SP/2; SER/2; PI2; res-CACIB
Kipazin Kiss of Flames – VH/3

Emased noorteklass
Lejonvinden`s Znygga Zafir – SP/1; SER/2, PE2, res-CACIB

Emased avaklass
Angelically Jady – VH/2
Namupalan Christmas Eve – SP/1; SER/1; SERT; PE1; CACIB; EST W-2012

Emased tšempioniklass
Angelically Girella – SP/1; SER/3; PE3
Golden Charmer Baywatch Beyla – SP/2; SER/4; PE4
Maxigor Moccamenthe – SP/3

Kasvatajaklass
Golden Charmer – SP/1; TP


Narva rahvuslik näitus 28.04.12, kohtunik
Tatjana Romanovskaja, Valgevene


Isased juunioriklass

Maxigor Master Ace – SP/1; J SERT; TPJ; PI1; VSP

Emased avaklass
Pyrymetsan Fiorituuri – SP/1; PE1; SER/1; SERT; TP
 
Emased tšempioniklass
Arlanda Iskatelnitsa Priklyucheniy – SP/1; PE2; SER/2

 

Rahvusvaheline näitus „Tallinna Võitja 2012“ 14.-15.04.2012, kohtunik Liliane de Ridder-Onghena, Belgia


Isased kutsikaklass
Angelically Lap-Dog – VL/1; EAH; TPK

Emased kutsikaklass
Angelically Lucky – VL/1; EAH; VSPK

Isased juunioriklass
Caruso Z Kazimierskiej Krainy – VH/1
Khaimas Special Sensation – VH/2
Pihlatuulen Aurinkokuningas – VH/3

Emased juunioriklass
Baron Castle Queen of Saba – H
Lionstar`s Sapphire Golden Hope – H
Pihlatuulen Auringonkukka – H
Shaula Alfa Leonis – SP/1; J SERT; TP JUN; TLN JW-2012; PE1, TP; TLN W-2012

Isased avaklass
Cardamine's Alexander - VH/2
Golden Charmer Baywatch Baldor – SP/1; PI1; CACIB; VSP; TLN W-2012
Leo Aureus Astrum Sirius – puudus
Lionstar`s Fascinating  Dream – VH/3

Isased tšempioniklass
Golden Charmer Baywatch Mitch – SP/2; PI3
Kipazin Kiss of Flames – VH/4
Leomaa`Est Big Bentley – SP/3; PI4
Liongate's Asterix – SP/1, PI2; res-CACIB

Emased avaklass
Angelically Jady - SP/1; SER/1; SERT; PE2; CACIB
Golden Charmer Baywatch Pearl – VH/4
Namupalan Christmas Eve – H
Pyrymetsän Fiorituuri – SP/2; SER/2, PE3; res-CACIB
Rekileijonan Ranta-Hiekka – SP/3, SER/3, PE4

Emased tšempioniklass
Golden Charmer Baywatch Beyla – SP/1; SER/4


Rakvere rahvuslik näitus 01.04.2012, kohtunik Svante Frisk, Rootsi


Emased juunioriklass
Lemerhan's Mcaprice - SP/1; TPJ; PE1; VSP
Pihlatuulen Auringonkukka - VH/2

Isased tšempioniklass
Belunan Kingly Moriz - SP/1; PI1; SERT; TP

Emased avaklass 
Pyrymetsan Fiorituuri - VH/1


Rakvere rahvuslik näitus 31.03.2012, kohtunik Hans Almgren, Rootsi


Isased juunioriklass
Maxigor Master Ace - VH/1

Emased juunioriklass
Goldi Cavis Leonis - H/3
Lemerhan's Mcaprice - SP/1; J SERT; TPJ; PE2
Pihlatuulen Auringonkukka - VH/2

Isased tšempioniklass
Belunan Kingly Moriz - SP/1; PI1; SERT; VSP

Emased avaklass
Pyrymetsan Fiorituuri - SP/1; PE1; SERT; TP


Tallinn rahvuslik näitus 04.03.2012, kohtunik Waldemar Mrowiec, Poola


Isased avaklass
Golden Charmer Baywatch Famous Boy -  SP/1; PI/1, SERT; TP;  RÜP 4


Isased tšempioniklass

Namupalan Golden Compass – SP/1; PI2

Emased juunioriklass
Lemerhan's McCaprice -  SP/1; J SERT; TP JUN; PE1; VSP


Tallinn rahvuslik näitus 03.03.2012, kohtunik Iraida Pirogova, Venemaa


Isased avaklass
Golden Charmer Baywatch Famous Boy -  SP/1; PI2

Isased tšempioniklass
Namupalan Golden Compass – SP/1; PI1; SERT; TP 


Emased juunioriklass
Lemerhan's McCaprice -  SP/1; J SERT; TP JUN; PE1; VSP


Tallinn Rahvusvaheline näitus 10.-12.02.2012, kohtunik John Walsh, Iirimaa


Isased juunioriklass
Caruso z Kazimierskiej Krainy – SP/1; J SERT; TPJ; PI3
Khaimas Special Sensation - VH/2

Isased noorteklass
Irtokarvan Prince Osama – SP

Isased avaklass
Golden Charmer Baywatch Baldor – SP/1; SER/2; PI2; res-CACIB
Golden Charmer Baywatch Mitch – VH/3
Leo Aureus Astrum Sirius – SP/2; SER/4, SERT
Irtokarvan Lahire – VH/4

Isased tšempioniklass
Blekx-Farm Prince Pjotr – SP/2; SER/3; PI4
Liongate's Asterix – SP/1; SER/1; PI1; CACIB; TP

Emased noorteklass
Irtokarvan Lady Odessa – VH

Emased avaklass
Angelically Jady – VH/2
Rekileijonan Ranta-Hiekka – SP/1; SERT; PE1; CACIB; VSP


Narva rahvuslik näitus 28.01.2012, kohtunik Juta Haranen, Eesti


Emased avaklass
Rekileijonan Ranta-Hiekka – SP/1; PE1; SERT; TP

 

Tartu rahvuslik näitus 15.01.2012, kohtunik John Jakobsen, Norra


Isased juunioriklass

Khaimas' Special Sensation - SP/1; J SERT; TP JUN; PI1; VSP
 
Emased juunioriklass
Leodania's Tulip Red Nova - VH/1
Pilisvölgyi Nemes Charme - VH/2
 
Isased avaklass
Golden Charmer Baywatch Baldor - SP/2; PI3
Golden Charmer Baywatch Mitch - SP/1; PI2
 
Isased tšempioniklass
Kipazin Kiss of Flames - VH/1
 
Emased tšempioniklass
Aldercy vom Dreiburgenland - SP/1; PE1; TP


Tartu rahvuslik näitus 14.01.2012, kohtunik Anita Whitmarsh, Rootsi


Isased juunioriklass
Khaimas' Special Sensation - SP/1; J SERT; TP JUN; PI4
 
Emased juunioriklass
Pilisvölgyi Nemes Charme - SP/1; J SERT; VSP JUN; PE2
 
Isased avaklass
Golden Charmer Baywatch Baldor - SP/1; PI1; VSP
Golden Charmer Baywatch Mitch - SP/2; PI3; SERT
 
Isased tšempioniklass
Kipazin Kiss of Flames - SP/1; PI2
 
Emased tšempioniklass
Aldercy vom Dreiburgenland - SP/1; PE1; TP 
 

 

Leonbergerite 2011 aasta näitusetulemused

Tartu Rahvusvaheline näitus 06.11.2011, kohtunik Leif-Herman Wilberg, Norra


Isased kutsikaklass

Caruso z Kazimierskiej Krainy – VL/1; EAH; TPK
Khaimas Special Sensation - L/2

Isased juunioriklass
Liongate's Ferreo – VH

Isased noorteklass
Leo Aureus Astrum Sirius – SP/1; PI4
New Sherif is Glakina Gnezda – VH/2

Isased avaklass
Cardamine's Arturo - SP/2
Golden Charmer Baywatch Arjen – SP/1
Golden Charmer Baywatch Baldor – SP/4
Golden Charmer Baywatch Famous Boy – SP/3
Golden Charmer Baywatch Mitch – SP/-

Isased tšempioniklass
Golden Charmer Andal la Costa – SP/1; PI1; CACIB; TP
Golden Charmer Arnold - SP/4
Liongate's Agasi – SP/3; PI3; SERT
Skjaergaardens Valentine Rua Soleil – SP/2; PI2; res-CACIB

Emased avaklass
Golden Charmer Baywatch Pam – SP/1; PE2; SERT; res-CACIB

Emased tšempioniklass
Angel von Benstejn – SP/3; PE4
Golden Charmer Armelle – SP/1; PE1; CACIB; VSP
Rua Soleil Alegria – SP/2; PE3

Kasvatajaklass
Golden Charmer – SP/1; TP

Järglasteklass
Aldercy vom Dreiburgenland – SP/1; TP; BIS-1

 

Tartu Rahvusvaheline näitus 05.11.2011, kohtunik Tapio Eerola, Soome


Isased kutsikaklass

Caruso  Z Kazimierskiej Krainy - L/2
Khaimas' Special Sensation - L/1

Isased juunioriklass
Liongate`s Ferreo - VH

Isased noorteklass
Leo Aureus Astrum Sirius - VH/2
New Sherif iz Galkina Gnezda - VH/1

Isased avaklass
Cardamine`s Arturo - SP/3
Golden Charmer Baywatch Arjen - VH/4
Golden Charmer Baywatch Baldor - VH
Golden Charmer Baywatch Famous Boy - VH
Golden Charmer Baywatch Mitch - SP/2; PI4
Skjaergaardens Valentine Rua Soleil – SP/1; PI2; SERT; res-CACIB

Isased tšempioniklass
Golden Charmer Andal la Costa - SP/1; PI1; CACIB; TP
Golden Charmer Arnold - SP/2; PI3
Liongate`s Agasi - SP/3

Emased avaklass
Golden Charmer Baywatch Pam - SP/2; PE4
Rua Soleil Alegria - SP/1; PE3

Emased tšempioniklass
Angel von Benstejn - SP/2; PE2; SERT; res-CACIB
Golden Charmer Armelle - SP/1; PE1; CACIB, VSP

Kasvatajaklass
Golden Charmer – SP/1; TP

Järglasteklass
Aldercy vom Dreiburgenland – SP/1; TP; BIS-1

 

 

 

Lisamenüü

     


Partnerid


Lauluväljak