Armas leonbergeri omanik!

Meil on suur rõõm Sulle teatada, et Eesti LeonbergeriteTõuühingu suvepäevad toimuvad 16.08.-17.08.2014 Võrumaal Võhandu puhkekeskuses.
Suvepäevad pakuvad tegutsemislusti kogu perele – nii lastele, täiskasvanutele kui ka loomulikult koertele.

Suvepäeva kavasse mahuvad:
- erinevad võistlused, mis on lõbusad ega pane higistama;
- lõunasupp;
- leonbergeri tõu tutvustamine Lasva vallarahvale, kes ootavab meid pikisilmi;
- loeng koerte esmaabist (loomaarst ja Sodalis Väikeloomakliiniku juhataja Piret Tobias);
- viktoriin, mis loomulikult on keskendunud leonbergeri tõule;
- õnneloos, kus iga loos võidab ja peaauhinnaks on 70 EURi väärtuses koeratoitu Golden Eaglelt;
- ühine grilliõhtu;
- osavõtjate autasustamine;
- päeva lõpetame Heidi Tamme laulude saatel küünaldega kaunistatud järvekaldal ja seda kõike laivis koos oma kallite neljajalgsete sõpradega.

Suvepäevast osavõtutasu Eesti Leonbergerite Tõuühingu liikmele ja pereliikmetele 10 EURi, lapsed kuni 14.a. tasuta.
Suvepäevast osavõtutasu mitteliikmele 15 EURi, lapsed kuni 14.a. tasuta.
Sissepääs Heidi Tamme ja järve tulemuusika vaatemängule 5 EURi(lapsed vanuses kuni 14 a. sissepääs tasuta). Ööbimine koos hommikusöögiga vastavalt Võhandu Puhkekeskuse hinnakirjale (http://vohandukamping.ee/hinnakiri/).

Osalemiseks on vajalik eelregistreerimine kuni 11.08.2014 maili teel: info@leonbergerdog.eu Registreerimisel palun lisa ka info mitme lapse, täiskasvanu ja koeraga planeerid osaleda.Suvepäeva osavõtutasu palun kanda Katrin Ratt’i pangakonto numbrile EE712200001104043409 (Swedbank), selgitusse lisada osaleja nimi. Lisainfot annavad Marju Ellik - 504 2654 ja Katrin Ratt – 5647 4774.

Võhandu puhkekeskus asub Võrumaal Võhandus Kääpa külas, vt täpne asukoht kaardil


Vaata kaarti suuremalt

Tule ja võta pere kaasa ning veedame mõnusalt aega Võrumaa looduskaunis kohas Võhandu puhkekeskuses!

Suvepäeva toetavad:

Kohtumiseni
ELTÜ juhatusUus EKL ametlik koolitusala - VEEPÄÄSTE.


Alates 28.05.2014 on veepääste EKL ametlik koolitusala. 28.05.2014 kinnitas EKL volinike koosolek uue rahvusliku ala veepääste eksamite ja võistluste eeskirja. Link

Kennelis Angelically sündis 29.04.2014 9 emast ja 3 isast kutsikat. 

Ema ja kutsikad tunnevad kõik end suurepäraselt.
Huvi korral võta ühendust kutsika broneerimiseks tel +372 50 42 654, Marju Ellik. 

Vetelpääste treeningute hooaeg on alanud.

Rohkem infot vetelpääste treeningute kohta leiad SIIT  ja SIIT (korraldaja Eesti Newfoundlandi Koerte Klubi).

Lõuna-Eestis vetelpääste treeningute kohta leiad infot SIIT , (korraldaja Elva Vabatahtliku Tuletõrjeühingu veepäästegrupp - Märjad Käpad). 


Treeningvestid.

Võimalik tellida Eesti Leonbergerite Tõuühingu logo ning enda ja/või koera nimesildiga treeningveste.

Soovi korral võtta ühendust maili teel: info@leonbergerdog.eu
Hea leonbergeri omanik, kasvataja, tõuhuviline.

Meil on hea meel, et olete leidnud tee Eesti Leonbergerite Tõuühing (ELTÜ) kodulehele. Eesti Leonbergerite Tõuühing on asutatud 06. oktoobril 2011 ja on vastu võetud Eesti Kennelliidu liikmeks 03. novembril 2011. Tõuühing ühendab leonbergeri koerte omanikke, kasvatajaid ja teisi tõuhuvilisi isikuid.

Tõuühingu peamiseks eesmärgiks on vastata võimalikult paljude leonbergerite omanike ootustele, sest oma kogemustele tuginedes arvame, et nii nagu on erinevate huvidega leonbergerite omanikke on olemas ka erinevaid leonbergereid. Tahame tõuühingus palju tähelepanu pöörata leonbergerite tervisele. Sama tähtsaks peame koerte koolitust alates sotsialiseerimisest kuni tõsisemate koolitusteni välja, nagu näiteks vetelpääste ja kuulekus. Meie sooviks on, et nii koer kui omanik tunneksid võrdselt rõõmu teineteise olemasolu üle.

Tõuühingu tegevuse kaudu kogutakse ja jagatakse huvilistele teadmisi leonbergeri tõu kohta, abistatakse koeraomanikke kasvatus- ja aretusküsimustes, ning korraldatakse mitmesuguseid toredaid ühisüritusi, võimaldades inimeste vahelist kogemuste vahetamist vahetu suhtlemise teel.

Tõuühingusse kuuludes on Teil võimalik kaasa rääkida leonbergeri tõugu puudutavatel teemadel. Nagu igas tõuühingus, nii esineb ka leonbergerite omanike ja kasvatajate seas pisut erinevaid lähenemisi tõule. Seetõttu on just eriti oluline tõu seisukohast nende võimalikult lai esindatus tõuühingus, sest ainult nii on meil võimalik vältida vähemuste kõrvale jäämist.

Tõu üldise hüvangu nimel püüab Eesti Leonbergerite Tõuühing maksimaalselt panustada tõu aretuse koordineerimisse ja üldsuse teadlikkuse tõstmisse tõust. Liikmena on Teil võimalus sellesse oma panus anda. Eelnimetatud tegevuse kaugemale ulatuvaks eesmärgiks on tagada, et ka aastakümnete pärast on olemas selline vahva koeratõug nagu leonberger, ning seda samal kujul nagu ta kunagi üldsusele tuttavaks sai – sõbraliku iseloomuga, hea tervisega, suurepäraste tööomadustega ja imeilusa välimikuga.


Meie koduleht valmis paljude toredate ja abivalmis inimeste koostööna. Erilised tänusõnad Aili Kivinurmele, Lilith Aspele, Pille Lillepalule, Tiina Ööpikule, Aare Ööpikule, Ülle Kurulile ja OÜ-le Format Arvutid.

Meeldivate kohtumisteni

Eesti Leonbergerite Tõuühing

 

 

Lisamenüü

     


Partnerid


Lauluväljak