ENELY SÖÖT
Juhatuse esimees

 

Esimene leonberger Aadu tuli minu koju 2005 aastal ja sealt see kõik alguse saigi. Tänasel päeval elab meie kodus kaks leonbergerit - Sushik ja Bert ning kaks ameerika staffordshire terjerit, lisaks oman kennelit Leonly Staff's. Tegelen põhitöö kõrvalt koerte koolitamisega - alustades kutsikakoolidega, lisaks edasijõudnud kuulekusegrupid ning samuti aitan probleemsete koerte omanikke. Olles lummatud ka koertenäitustest, aitan õpetada näituste algtõdesid koertele ja omanikele ning esitlen erinevaid tõuge ka näitustel.
enelysoot@gmail.com+372 538 05463

 

JAANIKA MOORATS
Juhatuse aseesimees

 

Põhjuseid, miks inimesed enda kõrvale koera valivad, on erinevaid. Koer võib olla sõber, valvur, tervendaja, seltsiline, pereliige, meeskonnaliige, aidata saavutada sportilikke eesmärke, olla partner töökohustuste täitmisel jne. Usun, et koerad teevad meid paremateks inimestena.

Leonbergeritesse armusin juba tõu iseloomustust internetist lugedes. Esimene leo jõudis minu koju 2012. ja teine 2013 aastal. Poisid on head sõbrad meie perele ning üksteisele. Oleme käinud nii näitustel kui tegelenud kuulekusega. Mõlemal on kirjas kuulekuses KK-2 tulemused. 

Olen läbinud Lisbeth Borg de Waard rahvusvahelise koerte treenerite kooli. 
jaanika.moorats@gmail.com

 

 

TRIIN RISTLAAN
Juhatuse liige


Leonbergeritega olen kokku puutunud alates 2007 aastast, kui koju sai toodud päris oma esimene leonberger Bentley. Hetkel elab meie peres kaks leonbergerit - Nemo ja Solomon. Leonbergerid on toonud minu ellu uusi huvitavaid hobisid nagu näiteks koertenäitused ja vetelpäästetreeningud. Oleme siiani aktiivsed mõlema hobi harrastajad.
triinristlaan@hot.ee
 ; +372 5599 0033

 

 

ÜLLE KURIKS
Juhatuse liige

Novembris 2017 saabus meie pere ellu esimene leonberger Vega, tuues kaasa kõigile nii südamesoojust, kui silmasära. Leonberger on suurepärane koeratõug, olles väärikas, kindlameelne, ehe ja suur ka südamelt.

Vastastikune austus, lugupidamine ja üksteise mõistmine on kaaslasteks meie igapäevaelus. Pikad, lõõgastavalt vaikivad jalutuskäigud, lõbusalt vallatud ujumised ning sisukalt arendavad koolitused on need, mida naudime lõpmatult mõlemad. Arvukad näitustelt osavõtud panevad proovile meie mõlema kuulekuse ja kuuletumise :). Tingimusteta armastus on see, mis meid seob ja annab motivatsiooni; rõõm koosveedetud ajast annab positiivset energiat ja jõudu kõigeks. Tänaseks ei kujutaks ma oma igapäevaelu ilma suurte, karvaste ja siiraste sõpradeta enam ette.

Küsi ja sulle antakse, võta ja anna vastu ylle.kuriks@gmail.com