Eesti Kennelliidu ajakiri "Koer" viimasena ilmunud numbris kirjeldab TÜ liige Maria Lint osalemisest ja saavutustest Saksamaal Leonbergis, aasta suurima leonbergerite erinäitusel!

Artikkel on leitav siit: https://kennelliit.ee/wp-content/uploads/2022/11/Koer-3_2022-web.pdf

lehekülgedel 61-67.

 

Sel aastal sõitsid mitmed Eesti koerad Leonbergi erinäitusele ning tulid sealt tagasi suurepäraste tulemustega: 

 

Amber Vitkennel Grace Nevaeh - mõlemal erinäitusel parim emane kutsikas I koht!

Palju õnne omanikele Marju & Raivi Ellik!

 

Faithful Amigo Clover Flower - Suurepärane hinne ja IV koht tśempionklassis mõlemal päeval!

Faithful Amigo Honey Bear -  Suurepärane hinne ja IV koht avaklassis laupäeval ning suurepärane hinne ja II koht avaklassis pühapäeval!

Palju õnne omanikule Sinne Ploom ning kasvatajale Kadri Aksin!

 

Gelios Leo vom Zarendorf  -  Suurepärane hinne ja I koht ning VHD CAC tśempionklassis mõlemal päeval! 

Esimesel päeval saavutas ka suurepärase tulemuse olles parim isane!

Teisel päeval Rollo kordas oma tulemust ning oli ka kogu erinäituse võitja, ehk kõige ilusam leonberger sel erinäitusel!

Magia Leo vom Zarendorf - esimesel päeval väga hea hinne ning teisel päeval suurepärane hinne!

Palju õnne omanikule Maria Lint!

 

 

23.-24.septembri 2023 aastal toimusid Saksamaal leonbergerite erinäitused. Ka sel aastal sõitsid mitmed Eesti koerad sinna osalema ning tulemused on rohkem kui muljet avaldavad!

 

23.09.2023 SRA LG Baden-Württemberg Leonberg (118 osalejat)

Kennel Faithful Amigo - kasvataja klassi I koht!

Faithful Amigo Eau De Hugo Boss - veteran klassis hinne suurepärane, klassi võitja ning VSP veteran!

Faithful Amigo Kings Letizia - juuniorklassis hinne suurepärane ning III koht

Faithful Amigo Island Floreana - noorteklassi hinne suurepärane ning II koht

Faithful Amigo Island Isabela - noorteklassis hinne suurepärane 

Faithful Amigo Lyra Vega tsempionklassis hinne suurepärane ning III koht!

 

24.09.2023 toimunud Leonbergi erinäitus

Kennel Faithful Amigo - kasvataja klassi III koht!

Faithful Amigo Eau De Hugo Boss - veteran klassis hinne suurepärane ning II koht

Faithful Amigo Kings Letizia - juuniorklassis hinne suurepärane ning II koht

Faithful Amigo Island Floreana - noorteklassi hinne suurepärane ning V koht

Faithful Amigo Island Isabela - noorteklassis hinne väga hea  

Faithful Amigo Lyra Vega tsempionklassis hinne suurepärane ning V koht

Faithful Amigo Pegasus tsempionklassis hinne suurepärane ning III koht

 

Suured õnnesoovid kasvataja Kadri Aksinile ning kõigile tema kenneli koerte omanikele!

 

Aitäh, et hoiate Eesti koerte lippu kõrgel!

20.03.2022 toimus Eestis teraapiakoerte eksam, mille koeratiim Ülle ja koer Faithful Amigo Lyra Vega, koduselt Vega, sooritasid edukalt maksimum punktidele. Edukat koostööd ja teraapia seansse Teile!

Eestis on sooritanud teraapiakoerte eksami kokku 5 leonbergerit, kellest 4 on kennelist Faithful Amigo kasvataja Kadri Aksini erinevate pesakondade kasvandikud. Palju õnne ka kasvatajale! 

 

09.06.2019 toimus Eestis teraapiakoerte eksam, Kadri koos koeraga Faithful Amigo Premier Rose Diamond osalesid ning läbisid selle maksimum punktidega! Eestis on üks teraapiakoerast leonberger jälle juures! Edukat koostööd ja teraapia seansse Teile!

                                              Ronja ja Kadri

01.06.2019 toimus Eesti kõige suurem rahvusvaheline näitus - Eesti Võitja 2019! Meie liikmed hoidsid leonbergerite lippu kõrgel ning saavutasid suurepäraseid tulemusi. Sinne koos koeraga Faithful Amigo Honey Bear oli Tõu Parim Juunior,  saavutades tiitli "Eesti Juunior Võitja 2019" ning lõppvõistlusel suures konkurentsis saavutas JUN BIS 2 koha! Suurepärane tulemus, Sinne ja Teddy! Marju ja Raivi kennel Angelically oli Tõu Parim kasvataja ning lõppvõistlusel hoides leonbergerite lippu kõrgel, väga suures ja tugevas konkurentsis BIS 1 Kasvataja! Suured õnnesoovid Marju ja Raivi! 

                                           Sinne ja Teddy

                                            Kennel Angelically

26.05.2019  Võrus toimuval rahvuslikul näitusel saatis edu Faithful Amigo Pegasust. Pegasus oli näitusepäeva kõige kaunim leonberger ning lõppvõistlustel lisaks veel II rühma teine koht! Palju õnne Kadri ja Karl!

 

 

04.05.2019 ja 05.05.2019 toimusid Rakveres rahvuslikud näitused. Mõlemad päevad möödusid väga edukalt Karlile ja Kadrile ning koerale Faithful Amigo Pegasus. Pegasus oli mõlemal päeval tõu parim ning lisaks veel ka II rühma võit esimesel päeval ning II rühma 2 koht järgmisel päeval! Palju, palju õnne Karlja Kadri!

                                            Karl ja Pegasus

 

28.04.2019 toimus BH eksam, kohtunikuks pr Vilve Roosioks, kus osales ka meie hea liige Ülle Kuriks koos koeraga Faithful Amigo Lyra Vega. Vega sooritas BH eksami positiivselt!

Palju õnne Ülle ja Vega ning edu edaspidiseks trenniplatsidele!
 
                                                          Ülle ja Vega
 

Kadri ning Faithful Amigo Pegasus osaleid 16.02.2019 rahvuslikul näitusel Lätis, Valmieras Valmiera's Winner 2019. Pegasus oli suures konkurentsis Tõu Parim Juunior ning Tõu parim, lisaks veel II rühma võitja ning kogu näituse BIS 2! 

Palju õnne suurepäraste tulemuste puhul Kadri ja Pegasus!

                                          Kadri ja Pegasus

23-24.03.2019 Tallinnas toimunud rahvuslikel näitustel paistis mõlemal päeval oma tulemustega silma meie heade liikmete Karli ja Kadri koer - Faithful Amigo Pegasus. Mõlemal näitusepäeval valiti Pegasus tõu parimaks esindajaks ning oma rühma paremuselt teiseks koeraks ning lisaks teisel näitusepäeval ka JUN BIS-3 koha vääriliseks.

Soojad õnnitlused Karl ja Kadri ning edukat näitusekarjääri jätku Pegasusele!

                                            Karl ja Pegasus

Eelmine nädalaahetus oli edukas kennelile Faithful Amigo, kelle kasvandikud saavutasid suurepäraseid tulemusi Eesti Võitja 2018 näitusel ning Leonbergerite erinäitusel. 

Jaanika koer Faithful Amigo Maxime Trijol (Maxi) oli Eesti Võitja 2018 näitusel tõu parim ning pärjati tiitliga "Eesti Võitja 2018". 

Ülle kutsikas Faithful Amigo Lyra Vega (Vega) oli Eesti Võitja 2018 näitusel tõu parim ning kirsiks tordile valiti kogu näituse kauneimaks ehk BIS-1 kutsikaks! Lisaks oli Vega ka Leonbergerite erinäitusel tõu parim kutsikas!

Kadri koer Faithful Amigo Alize (Alize) esines väga tublilt Leonbergerite erinäitusel ning oli tõu parim ja BIS-1. Lisaks valiti Leonbergerite erinäitusel ka vastassugupoole parimaks koeraks Kadri kenneli koer Fatihful Amigo Eau De Hugo Boss (Boss), kes oli ka BIS-2 ning kellele omistati eriauhind "Parim pea".

Kennel Faithful Amigot saatis edu ka kasvatajaklassis osalemine, olles mõlema päeva näitusel tõu parim kasvataja ja Eesti Võitja 2018 näitusel lisaks ka BIS-2 kasvataja.

TP-Faithful Amigo Alize & VSP-Faithful Amigo Eau De Hugo Boss

Foto: Ivi Triin Vahera

 

        

      Eesti Võitja 2018 BIS-1 kutsikas Faithful Amigo Lyra Vega

 

       Eesti Võitja 2018 BIS-2 kasvataja kennel Faithful Amigo

 

Suured õnnitlused ning edu järgmistel näitustel Kadri, Ülle ja Jaanika! 

12.-13.01.2019 toimusid Tartus rahvuslikud näitused. Kadri Aksin koos koeraga Faithful Amigo Pegasus saavutasid mõlemal päeval tõu parima juuniori ning ka tõu parima tulemuse. Lisaks valiti Pegasus pühapäevasel näitusel välja rühmavõistlusel, saavutades teise rühma suures konkurentsis auväärse neljanda kohal ning juunioride best in showl lausa kolmanda koha! 

Suured õnnesoovid Kadri, Karl ja Pegasus! 

                                     Kadri ja Pegasus

Palavad õnnitlused Karlile, kes osales 09.02.2019 Tallinn Winter Cup 2019 näitusel Faithful Amigo Pegasusega, saavutades suurepäraseid tulemusi!

Pegasus oli Tõu Parim Juunior ja Tõu Parim, lisaks veel Juunioride BIS 3! 

Palju edu edaspidiseks Karl ja Pegasus!

                                             Karl ja Pegasus

 

15.-16.12.2018 toimusid Soomes rahvusvahelised näitused Helsinki Võitja 2018 ja Soome Võitja 2018. Meie liige Ülle Kuriks koos koeraga Faithful Amigo Vega Lyra saavutasid nimetatud näitustel suurepäraseid tulemusi olles mõlemal päeval juuniorklassi võitjad ning lisades oma tiitlitele veel Helsinki Juunior Võitja 2018 ning Soome Juunior Võitja 2018 tiitlid! 

Palju-palju õnne ning edu edaspidiseks Ülle ja Vega ning ka kasvataja Kadri!

                                        Ülle ja Vega

 

08.12.2018 toimus Tallinnas iga-aastane EKL Jõulushow, kus esitlesid tõuühingu liikmed edukalt oma koeri.

Erilised õnnesoovid saadame teele Kadri Aksinile ja kennelile Faithful Amigo, kes saavutasid lisaks tõu parimale kasvatajale ka kasvatajate BIS 4 koha!

Palju õnne kasvataja Kadri ning omanikud Ülle, Sinne ja Dagne!

04.11.2018 toimunud rahvusvaheline näitus oli väga edukas meie liikmele Mariale ning tema koerale Gelios Leo Vom Zarendorf. Nooruke Rollo valiti antud näitusel tõu parimaks juunioriks ja ka tõu parimaks. Päeva lõppu jäi kroonima Juunior BIS 3 koht!

Palju õnne Maria ja Rollo!

                                                   Maria ja Rollo

 

8-12.11.2017 toimus Saksamaal, Leipzigis Maailma Võitja 2017 näitus, kus ELTÜ liige ja tubli kasvataja Kadri Aksin saavutas enda kennelis Faithful Amigo aretatud koeraga Faithful Amigo Eau De Hugo Boss isaste avaklassis väärika 4 koha. Suured õnnesoovid Kadrile ning ikka jätkuvat õnne ja õnnestumisi ka edaspidiseks!

                   Kadri Aksin ja Faithful Amigo Eau De Hugo Boss

 

Maailma Võitja 2017 näitusel osalenud kõikide leonbergerite tulemusi näeb siit

Eesti Leonbergerite Tõuühing on saanud esimese K9 veepääste meeskondade instruktori. 

Aare ja Morten veetsid tormise ja tuulise laagrinädala Lätis, Jurkalnes, kus Belgia, Ukraina ja Läti instruktorite juhendamisel viidi läbi 3ndad rahvusvahelised veepäästemeeskondade instruktorite õppused. 

Koolitus koosnes merepäästest, meeskonnatööst nii merel kui basseinis, meditsiini ja paadijuhtimise moodulitest. Lõpueksam viidi läbi loositud meeskondades. Aare juhitav rahvusvaheline meeskond oli  parima päästestrateegia tõttu ka võistluse üldvõitja! 

Kursuse läbimist tõendav sertifikaat on käes, nüüd jääb üle oodata Belgiast tunnistuse saabumist.

Aare on kolmas K9 veepääste instruktor Eestis. Kõik kolm K9 instruktorit kuuluvad Elva VTÜ veepäästegruppi "Märjad käpad".

Õnnitleme tegusat ja tugevat tiimi!

   

 

18.august oli tore ja töökas päev ühele Eesti Leonbergerite Tõuühingu liikmele ja tema koerale.

Indrek Lühi koos oma koera Pandaga (Angelically Lazy Panda ) saavutasid rahvuslikul veepääste võistlusel esimese astme (VP1) tulemuse: väga hea, 88 punkti ja  4. koht.

Suured õnnesoovid koerajuhile ning julget pealehakkamist ka edaspidisteks võistlusteks!

                                  Indrek ja Panda võistlushoos

                                Karl ja Faithful Amigo Pegasus 

Taas kord oli nädalavahetus edukas meie heale liikmele Karlile ja tema koerale Faithful Amigo Pegasusele. 16.-17.06.2018 Luigel toimunud kahel rahvuslikul näitusel oli Faithful Amigo Pegasus tõu parim kutsikas. Lisaks valiti ta laupäeval BIS 2 kutsikaks ning pühapäeval, olles viimast näitust kutsika klassis, kirsiks tordile ka BIS 1 kutsikaks!

Suured õnnesoovid Karl ja Kadri ning edu juba juunioriklassis!

24-25.03.2018 toimunud rahvuslikud näitused olid edukad meie ühele kõige nooremale koerale Faithful Amigo Pegasusele ja juba kogenud koeraomanikule Karl Aksinile. Meisterlikus koostöös saavutati kaks uhket tulemust – esimesel päeval BIS 2 beebi ja teisel päeval BIS 4 beebi! Palju õnne Karl, suu rõõm on Sind näha taas näituseringis!

                            Karl Aksin ja Faithful Amigo Pegasus

16.09.2017 toimunud Läti erinäitus LATVIAN AMBER LEONBERGER 2017 oli üliedukas Eesti Leonbergerite Tõuühingu koertele ja liikmetele.

 

Tõu parima tiitli tõi koju Angelically Lucky, tõu vastassugupoole parima tiitli Angelically Nightlight Diamond. Tõu parima kutsika tiitliga sai pärjatud Angelically Precious Princess ja tõu vastassugupoole parima kutsika tiitliga Angelically Lazy Panda. Tõu parima beebi tiitli ja BIS 1 beebi saavutasid Forest Skipper's Go Get'm Gilbert. Lisaks valiti Forest Skipper's Go Get'm Gilbert ka järgmisel päeval toimunud II rühma näitusel BIS 1 beebiks!

 

Palju õnne kõigile liikmetele eduka näituse nädalavahetuse puhul Lätis!

 

Kõigi Eesti Leonbergerite Tõuühingu liikmete koerte tulemused 16.09.2017 toimunud Läti erinäitusel LATVIAN AMBER LEONBERGER 2017 asuvad siin . Kõiki tulemusi aga on võimalik näha siin ja kõiki fotosid siin .

         Angelically Lucky - TP & Angelically Nightlight Diamond -VSP

 

            Forest Skipper's Go Get'm Gilbert - TPB ja BIS 1 beebi

 

     Angelically Precious Princess -TPK & Angelically Lazy Panda - VSPK    

 

 

                                           Karl ja Pegasus

28.-29.04.2018 Rakveres toimunud rahvuslikud näitused olid edukad Faithful Amigo Pegasusele! 

Koos omaniku ja händleri Karl Aksiniga saavutati lisaks tõu parimale kutsikale ka kutsikate BIS 1 koht ning teisel päeval kutsikate BIS 3 koht!

Suured õnnesoovid Kadri ja Karl ning edu edaspidiseks! 

08.12.2017 toimunud Helsinki Võitja 2017 näitus oli edukas meie liikmele Sinne Ploomile koeraga Faithful Amigo Clover Flower, kes juunioriklassi võitjana pärjati tiitliga Helsinki Juunior Võitja 2017.

Suured õnnesoovid Sinnele ja Cloverile ning edu ja suuri võite ka edaspidiseks!

                    Sinne Ploom ja Faithful Amigo Clover Flower

01.10.2017 toimunud KK eksamil saavutasid koerajuht Aet Alt ja leonberger Noora positiivse tulemuse kuulekuskoolituse esimeses astmes (KK1). Tubli töö Aet ja palju õnne ning edu uute sihtide seadmisel!

                                           Aet ja Noora

23.09.2017 toimus Tallinnas rahvusvaheline koertenäitus. Triin Ristlaan koeraga Angelically Lazy Panda saavutas sel näitusel tubli tulemuse - tõu parim kutsikas ning lisaks veel kutsikate best in show 4 koht!

Suured õnnesoovid Triinule ning õnnestumisi ka edaspidiseks!

 

                                     Angelically Lazy Panda

 

17.-18. juuni oli töökas nädalavahetus kahele Eesti Leonbergerite Tõuühingu liikmele ning nende koertele. 

Aet Alt koos koeraga Nelli (Angelically Nightlight Jade) saavutasid veepääste katsetel esimese astme (VP1) tulemuse  ning Aare Ööpik koos koeraga Morten (Sumori Lionlord Morten Forsch) saavutasid ESIMESE leonbergerina Eestis veepääste katsetel teise astme (VP2) tulemuse! 

Suured õnnesoovid mõlemale tiimile ning julget pealehakkamist järgmistel sooritustel!

                                             Aet ja Nelli

 

              

                                             Aare ja Morten

                                         

Õnnitleme Triinu, kelle leonbergeri beebi Angelically Lazy Panda osales 03.06.2017 Eesti Võitja 2017 näitusel, olles tõu parim beebi ning lisaks veel beebide BIS 2! 

Palju õnne Triin ja Panda ning suuri tulemusi ka tulevikus!

13.08.2017 tegi meie liige Aare Ööpik ajalugu veepääste võistlusel. Aare koos koeraga Morten (Sumori Lionlord Morten Forsch) saavutasid ESIMESE leonbergerina VP 3 tulemuse, 93 punkti - hindega väga hea! Samal päeval sooritas Aare ka koos oma teise koeraga Missu (Happy Mister Oz Z Leonkohvo Raja) VP 2 klassi tulemuse, 75 punkti - hindega rahuldav!

Märga käppa ja õnnestumisi ka tulevikuks Aare, Morten ja Missu!

                                               Morten, Aare ja Missu

Meil on hea meel, et suve lõpp tõi juurde positiivseid koolitustulemusi Eesti Leonbergerite Tõuühingu leonbergeritelt.

18-21.augustil toimunud rahvusvahelise veepääste õppuse "Water work weekend 2016" raames sooritasid eksami ja said sertifitseeritud Morten (Sumori Lionlord Morten Forsch) ja Missu (Happy Mister Oz Z Leonkohvo Raja) koos Aare Ööpikuga.

3. septermbril toimunud veepääste võistlustel debüteerisid Triin Ristlaan ja Nemo (Angelically Nightlight Diamond), saavutades VP1 klassis 94 punktiga 6-7 koha.

Palju õnne ja trenne ka edaspidiseks Triin ja Aare!

 

                                  Missu ja Aare uppujat päästmas

                                                 Foto: Ly Selg

                                Nemo ja Triin võistluseks keskendumas

                                             Foto: Katrin Ratt      

Möödunud nädalavahetus oli edukas meie liikmetele mitte üksnes koolitusvaldkonnas vaid ka näituseringis. Seega võib tõdeda, et meie liikmete omanduses olevad koerad on nii andekad kui ka ilusad :)

30.07.2016 Saaremaa rahvuslikul näitusel osalesid edukalt kenneli Angelically kasvandikud. Kirsiks tordil imelise päeva lõpus saavutati järglasteklassis tulemuseks BIS1!

Palju õnne Marju ja kennel Angelically. Edu ja võite ka edaspidiseks soovides!

                                          Foto: Maie Kirnmann

                     

Taas kord on meil suur rõõm teatada ühe koolitatud leonbergeri lisandumisest Eesti Leonbergerite Tõuühingu liikmete koerte seast.

31.07.2016 sooritasid KK1 eksami Angelically Nightlight Jade ja Aet Alt.

Nelli ja Aet’i töötahe on nauditav ja eeskujuks paljudele. Hea meeskonnana jõuavad Aet ja Nelli tegeleda mitme koeraspordialaga.

Palju õnne eduka KK1 eksami puhul! Soovime jõudu ning tahet uute sihtide seadmisel ning nende alistamisel!

                                        Nelli tõket ületamas

18.06.2016 toimunud veepääste võistlusest võtsid osa Aare Ööpik ja Happy Mr Oz Z Leonkovho Raja. Võistluspäeval valitsenud väga raskete ilmastikuoludele vaatamata saavutati VP1 klassis väga hea tulemus - 90 punkti 100st. Palju õnne Aare ja Missu ning „märga käppa“ ka edaspidiseks!

19.06.2016 toimunud I, II ja IX rühma näitusel Vanamõisas tegi ilma Leorock Eragon, olles tõu parim leonberger, II rühma parim koer ja kirsiks tordil tuli ära ka kogu näituse arvestuses BIS-3 koht.

Palju õnne ja õnnestumisi ka edaspidiseks Ann ja Eragon!

 

Taas kord saadame õnnitlused teele Enelyle  ja Sushikule (Angelically Officially The Best), kes 23. 04.2016 Šiauliai rahvuslikul näitusel ŠIAULIŲ MERO TAURĖ 2016"  saavutasid tulemuse Tõu Parim Kutsikas ning näituse lõppvõistlusel BEST IN SHOW PUPPY!

Palju õnne Enely ja Sushik ning edu jätku juunioriklassis!

23.04.2016 tõelise koerailmaga, trotsides lörtsi ja vihma tegid Jaanika ning Blacky suurepärast koostööd võistlusplatsil. Tulemuseks Eesti Saksa Lambakoerte 2016 aasta Meistrivõistlustel Kuulekuskoolituses KK1 võistlusklassis 2-3 koht ja läbi ajaloo leonbergerite kuulekuse üldarvestuses KK1s kõrgeim punktisumma – 87 punkti.                

Uusi sihte ja õnnestumisi soovides teile Blacky ja Jaanika!

Meil on hea meel teatada meie  liikme suurepärasest saavutusest näituseringis.
Õnnitleme Enelyt  ja kutsikas Sushit (Angelically Officially The Best), kes 05. 03.2016 Tallinna rahvuslikul näitusel saavutasid tulemuse Tõu Parim Kutsikas ning näituse lõppvõistlusel BEST IN SHOW PUPPY.

 

4.07.2015 sooritasid VP1 eksami Aare Ööpik ja Sumori Lionlord Morten Forsch (Morten) ning 13.08.2015 sooritasid BH testi Jaanika Molis ja Faithful Amigo Black Moon Diamond (Blacky). Hea tõdeda, et leonbergeri koolitamine on endiselt au sees. Õnnitlused ja kiitused teile Jaanika ja Aare ning jätkugu teil ikka aega ja tahtmist õppida ise ning õpetada oma suuri sõpru!

 

23.04.2015 sooritas KK2 eksami  FAITHFUL AMIGO MAXIME TRIJOL

Jaanika sihikidlus ja pühendumus ning  Maxi töötahe on nauditav ja eeskujuks paljudele! Palju toedaid hetki treeningplatsil, edu uute sihtide seadmisel ning õnne Maxi ja Jaanika!

Medalisadu Lätimaal :)

16.05.2015 Lätis toimunud leonbergerite erinäituse "Golden Leonberger 2015" võitis Faithful Amigo Maxime Trijol. Palju õnne omanik Jaanika Molisele ja kasvataja Kadri Aksinile!

Palju õnne Kadrile ja Kennel Faithful Amigole  14.02.2015 toimunud rahvusvahelisel näitusel Tallinn Winter Cup saavutatud parima kasvataja BIS II puhul!

Meil on jälle põhjust rõõmustada ja õnnitleda Eesti Leonbergerite Tõuühingu tublisid koeri ja koerajuhte, kes on edukad olnud koolitusplatsil.

25.04.2014 sooritasid edukalt BH eksami  Jaanika ja Maxi ning 01.05.2014 Karl ja Fiona. Palju õnne ja edu teile uute sihtide seadmisel ning jõudu nendeni jõudmisel!

Koolitustulemuste taga peitub alati suur töö ja iga edukas eksami tulemus on tunnustus tehtu eest ja innustus teistele!

 

Tšehhi Vabariigis Brnos 23.-26.10.2014  toimunud Euroopa Võitja 2014 näitusel võitis juuniorklassi ihaldatuma tiitli Euroopa Juunior Võitja 2014 Faithful Amigo Premier Rose Diamond, ehk „meie“ Ronja! Tegemist on läbi aegade esimese nii kõrge tiitliga, mille on võitnud Eestis elav ja ka aretatud leonberger. Euroopa tippu kuulumist kinnitasid ka Euroopa Võitja näitusele eelneval ja järgneval päeval toimunud näituste tulemused. Soovime kasvatajale ja omanikule Kadri Aksinile õnne ja õnnestumisi ka edaspidiseks!

Meil on jälle suur rõõm teatada meie Ühingu liikme suurepärastest saavutustest, seekord näitusteringis.
Ungaris, Budapestis toimunud Maailma Võitja 2013 ja Budapesti CACIBi näitusereisi võttis ette Kadri koos leonberger Faithful Amigo Chabasse ja berni alpi karjakoer Ridon Hennet Mirtiga. Mõlemalt näituselt koju toodud tulemused on iga kasvataja ja omaniku unistus. Õnne ja edu teie tegemistesse ka edaspidi Kadri, Fiona ja Mirt!

15.05.2013 Budapest CACIB
Faithful Amigo Chabasse - EAH/1; TPK
Ridon Hennet Mirt - JUN SP/3 (10st)

Maailma Võitja 2013
Faithful Amigo Chabasse – EAH/2
Ridon Hennet Mirt - JUN SP/3 (29st ) 

Eesti Leonbergerite Tõuühing õnnitleb oma tublisid liikmeid Merikest ja Fergust, kes pärjati  Big Bear's Cup 2012 raames tiitliga
The Best Team in Waterwork. 
Visa töö ja järjepidevusega suutsid Merike ja Fergus läbi hooaja säilitada ühtlast taset. Palju Õnne!