2011-2018 näituste tulemused

TP - Amicus Leo vom Zarendorf ja VSP - Gloria Laura Leon Care

 

Emased beebiklass
Angelically Brilliant Best Banana – 2EAH
Nika Leo vom Zarendorf – 1EAH TPB

 

Emased kutsikaklass
Magia Leo vom Zarendorf – 1EAH TPK

 

Isased juunioriklass
Nevaeh Mishka Awesome Applewood – puudus

 

Isased noorteklass
Family Gold Leon Ermak – SP1
Zinda’s Sparkling Sirius – SP2

 

Isased avaklass
Angelically One In A Million – SP2 SK
Faithful Amigo Eau De Hugo Boss – SP
Forest Skipper’s Go Get’M Gilbert – SP4
Gelios Leo vom Zarendorf – puudus
Medvebergi Maszkos Solomon – SP3
Remröd’s Black Opal – SP1 SK

 

Isased tšempioniklass
Amicus Leo vom Zarendorf – SP1 SK PI1 TP
Angelically Nightlight Diamond – SP2 SK PI2 “Parim isane Eesti koer”
Angelically Officially The Best – SP4 SK
Erden Zoryanyi Chaklun – SP3 SK PI3
Faithful Amigo Pegasus – SP
Family Gold Leon Georgiy – SP

 

Isased veteraniklass
Amicus Optimus Vitalis – SP1 SK PI4 TPV Vet SERT
Cardamine’s Caribba – SP2 SK

 

Emased juunioriklass
Nevaeh Mishka Awesome Amethyst – SP1 SK PE3 TPJ Jun SERT

 

Emased avaklass
Angelically Nightlight Jade – VH
Gloria Laura Leon Care – SP1 SK PE1 VSP “Parim emane Eesti koer”

 

Emased tšempioniklass
Aldibara’s Miss Saigon – SP2 SK PE4
Angelically Outstanding Orchid – SP1 SK PE2
Faithful Amigo Lyra Vega – SP3

 

Kasvatajaklass
Angelically – 1EAH TP KASV
Faithful Amigo – 2EAH

 

Laps ja koer
Edvard Lint – puudus

 

Juunior händler -13a
Leona Lint – puudus
Keit Lint – puudus

 

Juunior händler -17a
Laura Lühi – 1

 

Aitäh kõigile osavõtjatele ja kohtunik Pr Juta Haranen’ile!

Aitäh suurepärase töö eest ringikorraldaja Katre Vimm ja ringisekretär Merily Rinaldi!

Täname kõiki meie erinäituse sponsoreid ja toetajaid!

Palju õnne kõigile võitjatele!

Kohtumiseni meie järgmisel erinäitusel 10.04.2021!

TP - BEAUTIFUL PRIDE SULTAN & VSP - ALDIBARA'S MISS SAIGON BY NII-Z

 

Emased beebiklass

Leon Care Odelia Sapphire - 2 EAH

Wonderful Giants Double Trouble - 1 EAH TPB

 

Isased kutsikaklass

Incognito Leo Vom Zarendorf - 1 EAH TPK

 

Isased juunioriklass

Erden Zoryanyl Chaklun - SP 2 SK

Leon Care George Louis - VH

Medvebergi Maszkos Solomon - SP 1 SK PI4 VSPJ Jun SERT

Shelby Ager Trifolium – EVH

 

Isased noorteklass

Amulet Uspeha Brand Tor – SP 1 SK SERT

Cardamine’s Ino Retsina – VH

Faithful Amigo Honey Bear – SP 2 SK

Family Gold Leon Georgiy – SP 3 SK

 

Isased avaklass

Amur Veliky Iz Galkina Gnezda – SP 2 SK

Appolon Baltic Leon’s – SP 3 SK

Asterix Baltic Leon’s – VH

Brixi Angels Destiny – SP

Faithful Amigo Pegasus – SP 1 SK PI3

Forest Skipper’s Go Get’M Gilbert – SP 4

 

Isased tšempioniklass

Angelically Creative Picasso – SP

Angelically Nightlight Diamond – SP

Angelically Officially The Best – SP 2 SK PI2 “ Parim Eesti isane koer”

Beautiful Pride Sultan –  SP 1 SK PI1 TP

Booch Zoryanyi Chaklun – SP

Faithful Amigo Clover Flower – SP

Faithful Amigo Eau De Hugo Boss – SP 3 SK

Faithful Amigo Maxime Trijol – puudus

Follow Me If You Can Of New Wind – SP

Gelios Leo vom Zarendorf – SP 4

Leodania’s Fernando – VH

Lex Zielona Cieszynianka – VH

Spartacus Ager Trifolium – SP

 

Emased juunioriklass

Aldibara’s Miss Saigon By Nii-Z – SP 1 SK PE1 TPJ Jun SERT VSP “ Parim Eesti emane koer”

Cardamine’s Josefina Pinol – puudus

Fantasy Gayka Baltic Leon’s – SP 3 SK

Gloria Laura Leon Care – SP 2 SK

 

Emased noorteklass

Cardamine’s Il Palagio Sister Moon – SP 2 SK

Demia Baltic Leon’s – VH

Efimiya Leo vom Zarendorf – VH

Faithful Amigo Honey Bee – SP 1 SK

 

Emased avaklass

Angelically Nightlight Jade – VH

Avrora Vista Iz Galkina Gnezda – SP 3 SK SERT

Lejonhjärta Demantoid – SP 2 SK

Nevaeh’Mishka-Natka du Triskel de Stemidor – SP 1 SK PE2

Vanitza Call Me Princess Monica – VH

 

Emased tšempioniklass

Angelically Outstanding Orchid – SP 2 SK

Faithful Amigo Chabasse – SP 3 SK

Faithful Amigo Lyra Vega – SP 4 SK

Faithful Amigo Premier Rose Diamond – SP 1 SK PE4

 

Emased veteraniklass

Angelically Lucky - SP 1 SK PE3 TPV Vet SERT

 

Kasvatajaklass

Angelically – 1 EAH TP KASVATAJA

Baltic Leon’s – 3 EAH

Cardamine’s – ei esitletud

Faithful Amigo – 2 EAH

 

Järglasteklass

Angelically Lucky - 1 EAH TP JÄRGLANE

Faithful Amigo Chabasse - 2 EAH

 

Paaride võistlus

Appolon Baltic Leon’s  & Fantasy Gayka Baltic Leon’s - 1 EAH TP PAAR

 

Laps ja Koer

Leona Lint – 1

Edvard Lint – 2

Emily Põder – 4

Arturs Rupeika – 3

 

Juunior händler -13a
Keit Lint – 1

Rezija Rupeika – 2

 

Juunior händler -17a

Angija Morozova – 1

 

ERIAUHIND välisriigile, kust oli erinäitusele registreerunud enim koeri, läks ka sellel aastal Lätti! Palju õnne Maija, Vita, Anzelika, Rudite, Laila, Aleksandrs and Andrejs!

 

Täname lugupeetud kohtunikku Pr. Carine Roobroucki Belgiast!

Suur tänu meie erinäituse toetajatele: PET.ee, Koertekeskus, Tallinna Heleni Kool, Magus Mull, Pihlaka kondiiter.

Täname kõiki ELTÜ liikmeid ja nende pereliikmeid ning lähedasi, kes tulid appi ja panustasid meie näituse õnnestumisse. Teid oli nii palju, suur tänu teile!

 

Aitäh kõigile osavõtjatele ja palju õnne võitjatele!